
Колись всі разом почуємо: “Ми взяли Кремль!”
– Ну шо там в інтернеті? Ми там Кремль вже взяли? – Та ні, ще

– Ну шо там в інтернеті? Ми там Кремль вже взяли? – Та ні, ще

– Каву будеш? – запитав Смайлик замість “доброго ранку”. Я щойно виліз з окопу. Напередодні

На посту і вдень, і вночі вдивляюся в далечінь степів Херсонщини. Багато часу для роздумів,

Ранок. Піхотинці на марші розтягнулися стежками прифронтового села. Співають пташки, мукає худоба, кукуріче півень. Звичний

– Чи не боїшся ти смерті? – запитають. – А ти не боїшся, що вже

Про мову. Коли мені було років 5, я думав, що Україна – це Томашівка, Беседівка,
Чи буде у нас замість «Великого будівництва» «Велика бомба»? Бачу, що багато людей вже тішаться