
Без Бога – ні до порога!
Атеїсти в окопах бувають. Сам бачив. Їх не так багато. Значно більше ніж атеїстів, я

Атеїсти в окопах бувають. Сам бачив. Їх не так багато. Значно більше ніж атеїстів, я

Сумніваюся, що на фронті згадають такий ювілей – їм ніколи. Або роблять справу, або відключаються,

Бог любить Україну. За що? Не зрозуміло. Ми явно не найбільш побожний і безгрішний народ.

– Ну шо там, які новини? Ти ж людей бачиш. – Заходили хлопці з сусідньої

– Ну шо там в інтернеті? Ми там Кремль вже взяли? – Та ні, ще

– Каву будеш? – запитав Смайлик замість “доброго ранку”. Я щойно виліз з окопу. Напередодні

На посту і вдень, і вночі вдивляюся в далечінь степів Херсонщини. Багато часу для роздумів,

Розповня літа: буйна зелень ще не скорилася підступній спеці – хіба що пожертвувала кількоро пожовклих

Ранок. Піхотинці на марші розтягнулися стежками прифронтового села. Співають пташки, мукає худоба, кукуріче півень. Звичний

Він приходить у розповні літа – вже вдавилася житнім колосом зозуля, а шпаки пасуться на