16 листопада, у Бориславі Львівської області відбулася чергова зустріч рухівців Дрогобицького району, у якій взяли участь представники Дрогобицького, Східницького, Меденицького, Бориславського та Трускавецького осередків. Захід відбувся за участю голови Народного Руху України Андрія Корната.
У вступному слові голова НРУ окреслив загально-політичну ситуацію в Україні та наголосив на ключових завданнях, які стоять перед Рухом сьогодні.

Голова Львівської крайової організації Руху Сергій Дзядик підкреслив важливість більш системної роботи в осередках, особливо в напрямку волонтерства та підтримки Збройних Сил України.
Модерував зустріч керівник Управи ЛКО НРУ Тарас Левицький, який представив результати виконання поставлених завдань у Дрогобицькому районі, зокрема у форматі конкретних цифр та досягнутих показників.
Під час завершальної частини заходу голова НРУ Андрій Корнат вручив подяки Дрогобицькому осередку за активну діяльність, зокрема голові осередку Роману Курчику.
Голова Дрогобицької районної організації Народного Руху України Михайло Сікора подякував керівництву партії за візит на Дрогобиччину.







