22 листопада 2025 року рухівці з Житомира та Народичів відвідали Меморіальний комплекс Січовим Стрільцям УНР у с. Базар — місце звірячого розстрілу учасників Другого Зимового походу ордами котовців.
Саме тут у 1990 році, завдяки ініціативі дисидентів Сергія Бабича (Житомир), Василя Овсієнка (Радомишль) та Дмитра Мазура (Малин), розпочався пошук поховань. 9 листопада 1990 року 15 рухівців із Малина віднайшли могили та впорядкували територію, попри те що тодішні комуністи та комсомольці перекривали шляхи та намагались зірвати вшанування пам’яті.
А вже з 1991 року українці безперешкодно приїжджають до цього святого місця.
Сьогодні рухівці зустріли також патріотів з Овруча та Рівного. Люди продовжують приїжджати, незважаючи на війну.
Голова Житомирської крайової організації НРУ Олег Лагнюк наголосив:
«Поки в нас є сили — ми будемо вшановувати пам’ять борців за волю України. Хоч 90% старших рухівців уже відійшли у вічність, їхнє місце займе молодь, яка сьогодні захищає державу від рашистів».
Учасники зібрання хвилиною мовчання вшанували пам’ять Героїв Базару, Героїв Небесної Сотні, Жертв Голодомору та воїнів ЗСУ, які полягли у війні з росією.
Слава Україні! — Героям Слава!





