Голова ВГО “Союзу Чорнобиль України” у Львівському районі, ліквідатор аварії на ЧАЕС та голова Зимноводівської організації Народного Руху України – Петро Паращак, зустрівся з учнями 11-Б класу та директором ліцею.
Під час зустрічі, поділився з учнями спогадами, як все було: евакуація, про перших осіб, які пішли ліквідовувати пожежу без жодних захисних засобів, показав особисті фото.





